Nová éra ****Hotel AGATKA Bratislava

Po pätnástich rokoch od otvorenia prechádza populárny Boutique Hotel s golfovým ihriskom, tenisovým a jazdeckým areálom na Čiernej Vode kompletným rebrandingom a odteraz sa bude volať **** Hotel AGATKA Bratislava.

Pôvodný názov hotela (Kamila) stratil po odchode spolumajiteľky opodstatnenie a v nasledujúcom období sa bude hotel uchádzať o priazeň lokálnych, regionálnych aj medzinárodných klientov pod názvom, ktorý je medzinárodne zrozumiteľnejší a odzrkadľuje novú rodinnú konšteláciu. Modernizácia loga aj komunikácie sa uskutoční s dôrazom na digitálne kanály a lokálne informačné systémy.

“Po pätnástich rokoch sme my aj naši klienti cítili potrebu zmeny orientácie, kvality služieb aj vizuálnej prezentácie. Zároveň sme radi, že sme mohli medzi nami privítať aj nového skúseného food and beverages managera Vlada Ďurkoviča a nových členov jeho tímu, ” vyhlásil riaditeľ hotela Martin Slivka. Korporátna, rodinná, svadobná, kongresová aj rekreačná klientela si môže užívať krásny areál na okraji prírodnej rezervácie len 15 minút od centra Bratislavy a blízko Bratislavského medzinárodného letiska. V areáli sa môže verejnosť naučiť hrať golf, hrať tenis, zahrať si beach volejbal a prejsť sa na koni alebo v koči do neďalekej prírodnej rezervácie. Hotel leží len niekoľko kilometrov od diaľnice a vinárskych obcí Vajnory a Jur pri Bratislave. **** Hotel AGATKA Bratislava aj so svojim novým maskotom – malou Agátkou Slávkou Magálovou – sa tešia na Vašu návštevu a prajú Vám príjemné zážitky.

Pre podrobnejšie informácie a rezervácie kontaktujte: info@hotelagatka.sk, 00421 903 722 330

Lukáš

Leave Comment