Svadby a svadobné hostiny

Hotel AGATKA Bratislava ponúka výnimočné celoročné priestory nielen pre svadobnú hostinu, ale aj svadobný obrad. Našim svadobčanom ponúkame viac možností  pri výbere priestoru podľa počtu hostí a preferencií, a tak vieme pripraviť svadby od 6 do 130 hostí. Svadobný obrad Vám vieme pripraviť  vonku pod holým nebom na svadobnej lúčke,  vo vnútri hotela alebo pod vonkajším stanom. Všetko záleží od Vás, od počasia alebo počtu hostí. Ak organizujeme svadobný obrad na nádvorí hotela, tak celé nádvorie je uzavreté iba pre svadobných hostí, tak aby tam neparkovalo žiadne auto a mali pocit exkluzivity a intimity priestoru. Parkovanie je možné využiť  oproti hotelu pri našom Gourmet Klube Bizmayer, kde je kapacita parkovacích miest pre 50 áut a 2 autobusy.

Našim obradným miestom je svadobná lúčka na nádvorí hotela, kde sa nachádza svadobný altánok, vedie k nemu červený koberec, pri ktorom sú pripravené lavičky s bielymi návlekmi. Pred, počas a po obrade zabezpečujeme ozvučenie klasickými svadobnými piesňami. Samozrejmosťou je možnosť vybrať si aj vlastné obľúbené piesne.

Priestor na svadobnú hostinu si viete vybrať z nasledujúcich možností:

VONKAJŠIE PÁRTY STANY

Stany máme navrhnuté a postavené tak, aby vydržali všetky poveternostné vplyvy. Máme ich celoročne postavené s betónovými základmi, a tak sú vynikajúcim štartom Vášho pevného manželstva. Skladajú sa z dvoch stanov – väčšieho, ktoré kapacita je 130 miest a menšieho koktejlového, ktorého kapacita je 30 miest. Počas svadobného dňa sú k dispozícii oba stany a menší slúži ako oddychová zóna pre hostí alebo pri väčších svadbách ako tanečný priestor.

Samozrejme Vám vieme pripraviť aj koktejlový bar, aby ste si svadobný deň trošku príjemne obohatili, ako napr. jedna z našich júlových svadieb: CASA LEON – miešané drinky

Stany sme zrekonštruovali tak, že majú už zabudované svetielka okolo celého obvodu a my našim svadobčanom v cene prenájmu ešte okrem svetielok zabezpečujeme: biele stropné baldachýny, baldachýny po bokoch celého veľkého stanu, fakle s repelentným olejom, externé vyhrievanie pre prípad ochladenia a vintage výzdoby v malom koktejlovom stane.

GOURMET KLUB BIZMAYER

Unikátny priestor Gourmet Klub Bizmayer je naším vnútorným priestorom, ktorý je k dispozícii celoročne a je veľmi obľúbený vďaka jedinečnému štýlu, unikátnej zvonici, krbu a variabilite. Je plne klimatizovaný s kapacitou do 120 miest. Priestor má vlastnú kuchyňu, veľký úložný chladiaci box, bar s výčapným zariadením a servisný výťah.  Nachádza sa tu oddychové separé pre detský a prebaľovací kútik alebo technický personál. Mladomanželia majú možnosť ľubovoľného rozloženia svadobných stoloch a výberu výzdoby z nášho svadobného katalógu, prípadne vlastnej dekorácie.

REŠTAURÁCIA & KRBOVÝ SALÓNIK

Svadobné posedenia s kapacitou do 30 hostí vieme pripraviť v klimatizovanej hotelovej reštaurácii s výhľadom na nádvorie alebo v Krbovom salóniku s vlastnou terasou a krbom.

 

Našim mladomanželom ponúkame tieto služby bezplatne:

  • cenová kalkulácia šitá na mieru
  • poradenstvo k usporiadaniu svadobnej hostiny a obradu
  • fotenie v areáli hotela a v jazdeckom areáli
  • parkovacie služby
  • apartmán počas svadobnej noci
  • ochutnávka vybraného svadobného menu

Naše všetky ponúkané služby nájdete v dokumente: Svadba od A po Z

Pre viac informácií alebo vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte nainfo@hotelagatka.sk alebo telefonicky 00421 2 459 436 11.

Fotky nájdete nižšie na tejto stránke alebo aj na našom FB profile, ak kliknete TU.

Kontaktujte nás!

Polia označené s * sú povinné. (* Mandatory field.)