skendehuru
.

Rezervačný formulár

Použitiím rezeračného formuláru vyjadrujete svoj súhlas s použitím údajov výlučne za účelom rezervácie služieb hotela a na komunikáciu s recepiou hotela.
Vážení snúbenci,
 
keďže mnohí z Vás museli v dôsledku vládnych obmedzení presunúť či dokonca zrušiť najkrajší deň svojho života, rozhodli sme sa dať opäť nádej Vašim snom a umožniť Vám tento deň zrealizovať. 
****Hotel Agátka Bratislava Vám na Vašu svadbu zabezpečí MOBILNÚ TESTOVACIU JEDNOTKU, vďaka ktorej budete môcť absolvovať test na koronavírus a jeho výsledky nebudú staršie ako 12 hodín. Budete si môcť vychutnať svoj svadobný deň so všetkými, ktorých máte radi bez ohľadu na to, či Vás bude 20, 50 alebo 150.
 
Dovoľte nám, aby sme Vás podrobne informovali o priebehu testovania na koronavírus.
V budove, kde sa odohráva svadobná hostina je ordinácia, kde kvalifikovaný zdravotnícky personál vykoná svadobčanom rýchly anitegénový test výterom z nosa. Pred samotným začiatkom svadby sa budúci mladomanželia a všetci svadobní hostia na krátko zastavia pri okienku, kde odovzdajú dotazník a kde im zdravotná sestra odoberie vzorku na testovanie. Vyhodnotenie v mobilnej odberovej jednotke trvá len pár minút.
V prípade, že je testovaná vzorka negatívna, účastník svadby bude na zápästí označený zeleným prúžkom, ktorý potvrdzuje negativitu testu a môže sa zúčastniť svadby za všeobecne platných hygienických opatrení. V prípade, že výsledok testu bude pozitívny, testovaná osoba sa svadby nebude môcť zúčastniť a odporúča sa jej, aby kontaktovala ÚVZ. Všetky testované vzorky budú po vyhodnotení testov bezpečne odstránené. Dotazníky aj s potvrdením lekára o výsledku testu a čase testovania sa uchovajú v hoteli pre potreby prípadnej kontroly z ÚVZ.
 
 
Pevne veríme, že napriek všetkým obmedzeniam a za prijatia všetkých bezpečnostných opatrení budeme môcť naďalej oslavovať to najkrajšie, čo nám život prináša - lásku.
 
Viac informácií na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. čísle 0911 909 663.

Svadby oslavy

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas - Stock Photography