skendehuru
.

Rezervačný formulár

Použitiím rezeračného formuláru vyjadrujete svoj súhlas s použitím údajov výlučne za účelom rezervácie služieb hotela a na komunikáciu s recepiou hotela.
Potrebovali by ste koňa, lebo len jazda na koni robí človeka dokonalým.
(Richard III.)
 
Jazdecký areál Čierna Voda ponúka celoročné jazdecké lekcie a kompletné jazdecké kurzy pre všetky vekové kategórie. Jedinými podmienkami je láska ku koňom a v súčasnej dobe negatívny výsledok testu na COVID-19. Všetko ostatné Vás naučíme a ochranné pomôcky Vám zadarmo zapožičiame.
Jazdecké lekcie prebiehajú v krytej jazdeckej hale pod dohľadom skúsených inštruktorov, ktorí Vás naučia správnu techniku jazdenia úplne od základov. Individuálne jazdecké lekcie sú v trvaní á 45 minút, pričom je na Vás, kedy tieto lekcie absolvujete.
Kompletný jazdecký kurz sa skladá z 10 individuálnych jazdeckých lekcií, po ktorých absolvovaní z Vás budú pokročilí jazdci.
 

... tak buďte dokonalými a naučte sa jazdiť na koni ešte dnes.

 
Jazdecké lekcie a jazdecké kurzy je možné zakúpiť aj vo forme darčekového poukazu.
Viac informácií a prihlasovanie sa na jednotlivé jazdecké lekcie či kurzy na tel. čísle 0911 909 550 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 CELOROČNÉ JAZDECKÉ KURZY
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas - Stock Photography