.

Rezervačný formulár

Použitiím rezeračného formuláru vyjadrujete svoj súhlas s použitím údajov výlučne za účelom rezervácie služieb hotela a na komunikáciu s recepiou hotela.
Powered by BreezingForms
 
 Vínna karta

 

Vínna karta


       
  Otvorené vína / Open wines    
       
  Čile / Chille
Yali Sauvignon blanc Varietal, suché, Viňa Ventisquero, Chile
Víno má jemnú kryštálovo žltú farbu so zelenkavým nádychom. Má atrakívnu vôňu čerstvého ovocia, najmä ananásu, grapefruitu,limetky, bielej broskyni s minerálnymi notami. V chuti dominuje ovocie so šťavnatým a sviežim záverom.  
     0.1l  1.70€
       
  Červené vína / Red wines    
       
  Čile / Chille
Cabernet Sauvignon Varietal, suché, Viňa Ventisquero, Chile
Farba tmavá, intenzívna rubínová s modrým nádychom, atraktívnosť intenzívnej aromatiky reprezentujú červené ovocie ako maliny, jahody, čučoriedky a čierne ríbezle miešané s korením a dubovou arómou. V chuti je vyvážené a má pevné a dobre vyzreté taníny .  
      0.1l  1,70€
       
  Biele vína / White wines    
       
  Slovensko / Slovakia - Slovenské vinice    
  Devín, suché, neskorý zber
Víno zlato žltej farby so strednou intenzitou na okraji. Ovocno-korenistý buket je typickým znakom odrody. Je svieži a podmanivý zároveň. V chuti elegantné víno s nádychom tropického ovocia a sušených lúčnych kvietkov na záver.  
     0.75l  18.70€
       
  Sauvignon blanc, suché, neskorý zber
Víno je čisté a harmonické vo vôni aj na jazyku. Bohaté nuansy aromatického prolu tejto čarovnej odrody sa prejavujú v tretinovom podiele žihľavového buketu v prevahe žltého ovocia s kvapkou medu v závere dlhej dochuti.  
     0.75l  24.9€
       
  Chardonnay, suché, výber z hrozna
Víno má žlto-zelenú farbu s jasnou a hlbokou iskrivosťou. Intenzívna aróma vína nesie črty medových plástov, lieskových orieškov a jadrového ovocia.  
     0.75l  16.90€
       
  Mrva & Stanko
Pinot blanc, suché, neskorý zber
Víno žltozelenej farby sýtejšieho odtieňa, s vyváženou ovocnou vôňou tropického ovocia a dozrievajúcich jabĺk, podporenou jemnými minerálnymi a medovými tónmi. V chuti je šťavnato ovocné, s presvedčivým ovocným extraktom, príjemnými kyselinami a vyrovnanou dochuťou.  
     0.75€  24.90€
  Červené vína / Red wines    
       
  Slovensko / Slovakia - Slovenské vinice    
  Cabernet Sauvignon barrique,výber z hrozna, suché
Víno rubínovo granátovej farby s intenzívnou arómou so stopami čierneho bobuľového ovocia, korenia, vanilky a praženej kávy.  
     0.75l  18.70€
       
  Pinot Noir,výber z hrozna, suché
Víno má elegantnú odrodovú farbu, ktorá má čerešňový odtieň s tehlovým odleskom. V aróme i chuti nájdeme tóny kôstkového ovocia, vanilku a jemné tóny praženej kávy.  
     0.75l   18.70€
       
  Mrva & Stanko
Modrý Portugal, neskorý zber, suché
Víno sýtej jasnočervenej farby, s ovocnou vôňou kôstkového ovocia, najmä čerešní a višní. Chuť vína je šťavnatá, s ovocnosťou červeného bobuľového ovocia, podporená sviežimi kyselinami, ktoré s jemnou adstringenciou vytvárajú  
       
     0.75€  19.90€
  Taliansko/Italy
Primitivo IGP Puglia Innity, suché
Tmavorubínová farba. Vôňa je zmesou sladkách zrelých čerešní, višní a sliviek. V chuti prevládajú lahodné, marmeládové tóny ovocia s jemným čokoládovým vnemom. Dochuť je dlhá, nasladlá, typická pre túto odrodu.  
     0.75€  19.30€
       
  Argentína/Argentina
Malbec, Andeluna 1300, Mendoza, suché
Toto elegantné víno má hlbokú tmavočervenú farbu s alovým odleskom na povrchu, vo vôni a chuti prevládajú tóny po slivkách, zrelom červenom ovocí, horkej čokoláde, vanilke, sladkom korení a dlhou dochuťou.  
     0.75l  22.90€
       
  Ružové vína / Rose wines    
       
  Slovensko / Slovakia - Slovenské vinice
Cabernet Sauvignon rosé, suché, neskorý zber
Víno rubínovo granátovej farby jemného odtieňa. Aróma vína je intenzívna, príťažlivo ovocná, nájdeme v nej stopy čierneho bobuľového ovocia, korenia, vanilky a praženej kávy.  
     0.75l 16.90€ 
       
  Moldavsko / Moldova
Chateau Vartely
Malbec&Syrah rosé, polosuché
Svetlo ružová, iskrivá a čistá farba s vysokým leskom a viskozitou. Vôňa je intenzívna, harmonická, s jemnými tónmi rannej, žltkastej čerešne , maliny a jahody. Chuť je ovocne svieža, s vláčnou trieslovinou. Perzistencia je pomerne dlhá, s peknou jahodovosmotanovou dochuťou.  
     0.75l   8.90€
       
  Šumivé vína / Sparkling wines    
       
  Slovensko / Slovakia
Hubert Club brut, suché
Je pripravované premysleným kupážovaním hrdého Rizlingu vlašského, korenistého Veltlínskeho zeleného a kvetinkového Müller Thurgau. Vyznačuje sa bohatým perlením, sviežou ovocnou vôňou a neopakovateľnou harmonickou chuťou. Vhodne dopĺňa jedlá z rýb, morských plodov a mäkkýšov.  
     0.75l  12.50€
       
  Taliansko/Italy
Abbazia cuvée prestige, extra dry
Krištáľovo iskrivé víno s jemným zlatožltým odtieňom, s pravidelným perlením, z odrody Glera. Aromatický výraz je stredne intenzívny, tvorený tónmi praženého sendviča, drobných bielych kvetov a doplnených notou zrelej letnej hrušky.V ústach je víno veselé, svieže, vábne a veľmi príjemné, v chuti dominuje tón zrelej mirabelky a bielej broskyne.  
     0.75l   19.90€
       

 

konrad

Vínna karta vyhotovená v spolupráci s dodávateľom KON – RAD s.r.o.

 Vínna karta

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail

https       cloudflare
created by: Marek Sarvas