skenfrdeit
.

 

Školenia a semináre

Príjemná atmosféra Rokovacie miestnosti pre biznis stretnutia ****Hotela AGÁTKA Bratislava Vám zaručia vysoký štandard konferencií, obchodných rokovaní či súkromných stretnutí. Konferenčné miestnosti poskytujú dostatočné pohodlie, diskrétnosť, nastaviteľnú klimatizáciu, variabilitu a tiché prostredie. Okrem školenia Vám vieme ponúknuť aj zaujímavý doplnkový program, príjemné ubytovanie a kvalitnú vínnu pivnicu.

Ponúkame:

  • projektor, plátno
  • flipchart
  • kopírovanie
  • bezplatné Wifi pripojenie
  • bezplatné parkovanie pre viac ako 80 áut
  • občerstvenie – formou coffee breakov, obedov, večerí alebo vlastného výberu

Využiť môžete tieto priestory:

Gourmet Klub Bizmayer

Gourmet klub je vhodný na posedenie pri firemnej husacine či firemný vianočný večierok. S kapacitou od 120 osôb (banket), 200 osôb (recepcia) pohostí aj skutočne početné firemné posedenia.
Priestor sa dá využiť aj na teambuildingové akcie a sprievodné aktivity na spestrenie konferencie či školenia. Priestor má bezproblémové parkovanie, kde je priestor pre 60 áut a 2 autobusy. Miestnosť je plne klimatizovaná, výborne ozvučená a dostatočne variabilná pre potreby návštevníkov.

Konferenčná miestnosť

Konferenčná miestnosť ****Hotela AGATKA Bratislava ponúka možnosť usporiadať školenia a semináre do 30-45 osôb. Dispozične variabilná miestnosť obsahuje kompletnú konferenčnú techniku. Miestnosť je klimatizovaná s panoramatickými oknami s výhľadom na nádvorie hotela a Malé Karpaty, čo z nej robí fantastickú konferenčnú miestnosť s dostatkom denného svetla.

Krbový salónik

Vyčarí na vašich tvárach úsmev vďaka horiacemu krbu. Jeho kapacita je do 20 osôb, má
vlastnú letnú terasu, vhodnú aj na coffee breakové prestávky. Je našim najvyužívanejším salónikom počas celého roka, pre firemné posedenia najmä na jeseň a v zime, kde pri horiacom krbe je možná degustácia vín so somelierom, či ochutnávka koňakov.

Salónik Galéria

Salónik je vhodný na menšie obchodné rokovania do 16 osôb. Originálny secesný nábytok, staré obrazy, piano a individuálna obsluha tvoria decentné prostredie pre dôležité dohody aj priateľské stretnutia. Na spestrenie pracovnej atmosféry, či oddychu Vám poslúži príjemný balkónik.

Teambuilding a firemný family day

Okrem tradičných školení usporadúvame menšie či veľké teambuldingové aktivity či firemné dni. Na našom vonkajšom nádvorí sme schopný zorganizovať takýto event do 300 a s využitím našich ďalších plôch až do 500 osôb.

V rámci aktivít ponúkame:

golfové lekcie s inštruktorom
jazdy na koni
jazdu špeciálnym koňobusom do Šúrskeho pralesu
ochutnávku vín so someliérom
špeciálny program pre rozvoj osobnosti a vodcovstva – HALD
petanque
kroket
footgolf
volejbal
futbal
a veľa iného

Firemné večierky a posedenia

Okrem vyššie spomenutých akcií Vám v rámci našich priestor ponúkame aj možnosť počas celého roka využiť naše priestory na firemné večierky, posedenia, husacinu, tematické večere a zábavu. Množstvo ľudí, program, jedlo a nápoje si dohodneme individuálne na základe Vašich preferencií, tak aby ste mohli naplno využiť naše služby.S usporadúvaním firemných akcií rôzneho druhu máme skúsenosti už 17 rokov. V priebehu tohto obdobia sme úspešne zorganizovali množstvo školení, konferencií a teambuildingových akcií. Neváhajte a spoľahnite sa na vysokú kvalitu služieb.

 

 

 

PRE FIRMY

PRE FIRMY

PRE FIRMY

PRE FIRMY

PRE FIRMY

 


  

https       cloudflare