.

Rezervačný formulár

Použitiím rezeračného formuláru vyjadrujete svoj súhlas s použitím údajov výlučne za účelom rezervácie služieb hotela a na komunikáciu s recepiou hotela.
Powered by BreezingForms

****Hotel AGATKA Bratislava v rámci svojho areálu poskytuje množstvo ďalších, zaujímavých aktivít.

V areáli hotela nájdete moderné outdoorové beachvollejbalové ihrisko, ktoré spĺňa ktritériá medzinárodných pravidiel plážového volejbalu FIVB. Ihrisko je vhodné pre veľkých aj malých, pre profesionálov aj laikov. Okrem rekreačného hrania je ihrisko vhodné aj na realizáciu oficiálnych beachvollejbalových turnajov.

 

V golfovom areáli hotela si môžete vyskúšať simulovaný lov s lukom (3D lukostreľbu). 3D Ľukostrelba je lukostrelecká aktivita pri ktorej sa strieľa na 3D terče, ktorými sú zvieratá v životnej veľkosti zo špeciálneho materiálu a s vyznačenými zónami zásahu (oblasť srdca). Je to vlastne simulovaný lov lukom, pri ktorom účastníci strávia príjemné relaxačné chvíle prechádzaním stanovíšť v prírodnom areáli v kombinácii so súťažným adrenalínom pri získavaní bodov zasahovaním terčov.

 

****Hotel AGATKA Bratislava taktiež ponúka svojim návštevníkom možnosť spríjemnenia bežných dní či rôznych podujatí formou hry petangue či bedminton. Zaujímavým oživením bežných dní môže byť piknik v prírodepešia turistika či cykloturistika.

 

V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty, futbalové ihrisko basketbalové ihrisko, vďaka ktorým si tieto športy môžete naplno vychutnať aj u nás.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35

 

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail

https       cloudflare