.

Rezervačný formulár

Použitiím rezeračného formuláru vyjadrujete svoj súhlas s použitím údajov výlučne za účelom rezervácie služieb hotela a na komunikáciu s recepiou hotela.
 

 

Kaštieľ AGATKA Bratislava ponúka komfortné ubytovanie v jednolôžkových izbách, pričom každá izba je zariadená v inom štýle.

Izba má k dispozícii: TV, vaňu alebo sprchový kút, písací stôl, room service. a otvárateľné okná.

K servisným službám hotela patrí: anglicky hovoriaci personál, práčovňa, žehlenie a čistenie odevov na objednávku, automat na čistenie topánok, parkovisko, výťah, fén, možnosť ubytovania domácich miláčikov.

100% strono v prípade zrušenej rezervácie 20 dní pred príchodom.

Cena za ubytovanie v jednolôžkovej izbe 66€/noc.

Príplatky:

  • Parkovné: 7€/noc.
  • Raňajky 9,60€,
  • Raňajky dieťa: 7€,
  • Polpenzia 17€/osoba,
  • Večera: 8,60€,
  • Pes: 14,90€/noc do 3kg, nad 3kg 19,90€
  • Miestny poplatok: 0,80€/osoba.

V našom hoteli sme hrdí, že môžeme ponúknuť našim hostom jedinečný zážitok relaxácie a pokoja priamo v našich priestoroch. Spolupracujeme s renomovaným masérom Maserko.sk, čo znamená, že teraz máte možnosť objednať si  masáž priamo u nás v hoteli.

Pripravte sa na prežitie okamihu pohody a uvoľnenia, ktoré vám pomôžu obnoviť energiu po náročnom dni. S profesionálnymi terapeutmi z www.maserko.sk si môžete vybrať z rozmanitých masážnych procedúr navrhnutých na vaše individuálne potreby a preferencie.

 Najlepšie na tom je, že si môžete objednať masáž v ten istý deň! Stačí nás kontaktovať a dohodneme si termín, ktorý vám bude vyhovovať. Užite si výsledky masáže bez nutnosti plánovania dopredu.

Pre viac informácií o dostupných masážach a rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám pomôžeme spojiť komfort nášho hotela s kvalitnými masážnymi službami od www.maserko.sk.

rezervácia masáže: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo +421 949 126 649.

 Už teraz sa tešíme na vašu návštevu a vašu maximálnu pohodu v Hotel Agatka!

 

Vaňa / Sprchakúpelňa Fénfén Telefóntelefón TVTV FREE WI-FIWI-FI

Jednolôžkové izby

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail

created by: Marek Sarvas